Aicinām visus interesentus vecumā no 3 gadiem nodarboties ar korejiešu cīņas mākslu Taekwon-do

17:30 - 18:20 Bērni-Kadeti (7-15 gadi)

18:30 - 19:20 "Tīģerēni" (3-6 gadi)

19:30 - 20:45 Pamatgrupa (no 10 gadu vecuma)

 

Aizpildiet Studentu reģistrācijas anketu, pievienojiet fotogrāfiju un sūtiet uz info@taekwon-do.lv

Nodarbību grafiks.

Iespējamas individuālās nodarbības.

Zvaniet: 26793444

No 23. līdz 24. martam Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā notika ikgadējais starptautiskais Taekwon-do turnīrs – bērnu un jauniešu spēles “Baltijas Tīģerēns 2019”. Turnīra organizators Latvijas Tekvon-do federācija.

Pasākuma programmā tika iekļautas sacensību disciplīnas, gan pašiem mazākajiem, gan arī jau pieredzējušākiem sportistiem, taču kā viens no turnīra mērķiem bija padarīt šo pasākumu par sava veida sportiskajiem svētkiem visiem dalībniekiem un klātesošajiem neatkarīgi no vecuma.

Šogad sacensībās bija pieteiktas pavisam 34 komandas no 14 klubiem, kas piedalījas komandu stafetē. Vairāk neka 70 dalībnieki piedalījas paraugdemonstrējumos turnīra atklāšanas ceremonijas laikā.  Pārstāvētās valstis šajā turnīrā - Latvija, Igaunija, Lietuva un Krievija. Pavisam tika iesaistīti 304 dalībnieki: tiesneši, sportisti, treneri, oficiālie pārstāvji, kā arī deju kolektīvi, kas aktīvi piedalījās turnīra atklāšanās ceremonijā un sportistu apbalvošanā.

No mūsu kluba piedalījās tikai viena sportiste - Luīze Liniņa (8.gups), kura parādīja ļoti labus rezultātus gan Tul (3.vieta), gan sparinga (2.vieta) disciplīnās.

Fotogrāfijas no pasākuma